Flash Garden - design company

O firmie

Projektowanie i tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i zarazem doświadczonych ludzi.

Projektujemy strony web według najnowszych standardów. Witryny tworzone przez flashgarden łączą w sobie piękno i funkcjonalność, bo w naszej firmie te kategorie chodzą zawsze w parze.

Nasze projekty dopasowujemy indywidualnie dla każdego klienta, w myśl zasady; że najlepiej leżą rzeczy uszyte na miarę; służymy przy tym dobrą radą i pomocą w podjęciu ostatecznej decyzji.

Tworzymy zarówno projekt, jak i implementacje w najodpowiedniejszej technologii: (HTML, PHP, CSS, JavaScript, FLASH, CMS), specjalizując się przy tym we flashu.

Dlaczego flash? Wyobraź sobie, że możesz mieć coś niewiarygodnie pięknego i efektownego już dzisiaj, a inni nie będą tego mieli nawet za tydzień! Ponadto indywidualna witryna we flashu jest sztuką, a nie manufakturą.

Oferta

Naszą ideą jest kreacja i promocja wizerunku Twojej firmy w Internecie.

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania multimedialne, by dzięki reklamie internetowej Twoja firma mogła odnieść sukces na rynku, sprostać konkurencji oraz zwiększyć liczbę potencjalnych klientów.

Stworzymy fantastyczny banner reklamowy dla Twojej firmy, stworzymy nieszablonowe logo, zaprojektujemy wizytówkę, katalogi, ulotki itp.

Udoskonalimy wizerunek Twojej firmy poprzez znalezienie stylu, wykreujemy dla Ciebie image. Wyjątkowy image.

Portfolio

Strony flash

Już wkrótce.

Bannery

Już wkrótce.

Loga i wizytówki

Już wkrótce.

Prezentacje flash

Już wkrótce.

Kariera

W naszej firmie zawsze czekamy na utalentowanych i zmotywowanych ludzi. Jeżeli uważają Państwo, że jesteśmy firmą, której szukacie, czekamy na kontakt!

W zależności od naszych potrzeb w momencie złożenia oferty możemy zaoferowac zatrudnienie stałe, kontrakty na czas określony lub indywidualne zlecenia w zależności od indywidualnych zdolności i kwalifikacji pracownika.

Flashgarden oferuje świetne warunki wynagrodzenia, w połączeniu z elastycznymi godzinami pracy. Cenimy naszych pracowników i zależy nam na nawiązaniu długotrwałej, partnerskiej współpracy.

Jeżeli wydaje się Państwu, że macie wszystko, czego potrzeba by stac się pracownikiem przyszłościowej, rozwijającej się firmy, proszę wysłac nam na maila swoje CV.

Kontakt

Aby się z nami skontaktować prosimy użyć formularza kontaktowego umieszczonego na tej stronie bądź proszę o kontakt bezposredni:

Patrycja Ojeda Rodriguez
tel. 0 698 91 64 54
biuro@flashgarden.pl